Залишайте заявку та отримуйте
надійного партнера з перевезень

Замовлення авто для працівників та клієнтів

  Прозора співпраця

  Служба таксі MOECO - ліцензована, всі водії - офіційно оформлені працівники.

  Кожне авто, пасажир та водій - застраховані. Тож у нас не виникне жодних труднощів з проходженням тендеру та укладанням договорів.

  Зручне керування

  Ви можете замовляти поїдки для своїх співробітників та отримувати детальні звіти про всі виконані.

  А можете отримати корпоративну знижку для команди, при цьому працівники будуть самостійно оплачувати свої поїздки за вигідним тарифом.
  Додати чи видалити співробітників з програми можна в будь-який момент.

  Економія коштів

  Вам не потрібно утримувати службове авто та наймати у штат водія.

  Ми забезпечимо довіз працівників, клієнтів чи товарів на доставку у будь-який час. Ви платите тільки за ці поїздки - жодних додаткових витрат.

  Трансфер для працівників

  Довіз працівників на роботу до початку робочої зміни чи з роботи після її завершення. Авто можна замовляти за попереднім графіком, тож працівникам не доведеться чекати.

  VIP сервіс для клієнтів

  Покажіть, як ви турбуєтесь про своїх клієнтів, замовивши їм таксі для поїздки до вас. Особливо актуальною буде послуга для медичних центрів, дитячих закладів, ІТ компаній.

  Внутрішня програма лояльності

  Додатковий бонус для ваших працівників у вигляді постійної знижки на поїздки з МОЕСО taxi. Кількість працівників і поїздок необмежені, а ви як власник бізнесу не маєте при цьому жодних витрат.

  Доставка з крамниці

  Швидка і вигідна доставка продукції до клієнтів чи партнерів. Їжа, квіти, декор та навіть великогабаритний вантаж вагою до 600 кг, - доставляємо і гарантуємо відмінний сервіс, що залишить приємне враження у клієнта.

  Нас вже обрали

  «Крайна»

  «Дика вода Закарпаття піклується про довкілля, тому обирає доставку електротранспортом. Моеко Таксі — це про високі стандарти сервісу, новий автопарк і, звичайно, вчасну подачу авто. Дякуємо за комфортне партнерство вже понад три роки!»

  СК «Деренівська Купіль»

  Вдячні нашим партнерам за комфорт, оперативність, точність та гарантовану безпеку. Приємно співпрацювати з справжніми професіоналами своєї справи.

  «Зіна»

  Якщо доставка з продуктових крамниць Зіна, Кефір та 1Minute, то тільки з МОЕсоTAXI! Максимально швидкі, з відмінним сервісом, а ще й соціально відповідальною позицією. Пишаємося нашою співпрацею!

  «Cake Studio»

  Завдяки MoEcо ТАХІ наша робота стала більш злагодженою і мобільність нашого тістечка виросла в рази). Завжди вчасно доставка тістечок замовникам та у кав’ярні нашого міста. Надзвичайно раді нашій співпраці.

  Дізнайтесь про можливості співпраці
  для вашого бізнесу вже зараз